I1 распоред

од 10.06.2024 до 16.06.2024

Иди на тренутно

Понедјељак

07.45 1. 08.30

Перовић Наташа

Основе саобраћаја и транспорта
130
08.35 2. 09.20

Аврамовић Сања

Енглески језик
104
09.25 3. 10.10

Рогановић Тијана

Пословна администрација и комуникација
108
10.30 4. 11.15

Тадић Ђурђина

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
117
11.20 5. 12.05

Кекић Снежана

Математика
109
12.10 6. 12.55

Гобовић Јелена

Географија
115
13.00 7. 13.45

Уторак

13.50 8. 14.35

Франовић Милан

Физичко васпитање
SALA
14.40 9. 15.25

Франовић Милан

Физичко васпитање
SALA
15.45 10. 16.30
Група 1

Рогановић Тијана

Пословна администрација и комуникација
111
Група 2

Стојановић Наташа

Информатика
110
16.35 11. 17.20
Група 1

Рогановић Тијана

Пословна администрација и комуникација
111
Група 2

Стојановић Наташа

Информатика
110
17.25 12. 18.10
Група 1

Стојановић Наташа

Информатика
110
Група 2

Рогановић Тијана

Пословна администрација и комуникација
111
18.15 13. 19.00
Група 1

Стојановић Наташа

Информатика
110
Група 2

Рогановић Тијана

Пословна администрација и комуникација
111

Сриједа

07.45 1. 08.30

Аврамовић Сања

Енглески језик
104
08.35 2. 09.20

Перовић Наташа

Основе саобраћаја и транспорта
130
09.25 3. 10.10

Тадић Ђурђина

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
112
10.30 4. 11.15

Перовић Наташа

Основе саобраћаја и транспорта
130
11.20 5. 12.05

Гобовић Јелена

Географија
115
12.10 6. 12.55

Адровић Фикрета

Екологија и заштита животне средине
116
13.00 7. 13.45

Пејчиновић Биљана

Марине и јахте
117

Четвртак

07.45 1. 08.30

Пејчиновић Биљана

Марине и јахте
130
08.35 2. 09.20

Рогановић Тијана

Пословна администрација и комуникација
117
09.25 3. 10.10

Адровић Фикрета

Екологија и заштита животне средине
105
10.30 4. 11.15

Кекић Снежана

Математика
109
11.20 5. 12.05

Боснић Елвира

115
12.10 6. 12.55

Смоловић Божана

Основе права
117
13.00 7. 13.45

Петак

07.45 1. 08.30

Смоловић Божана

Основе права
116
08.35 2. 09.20

Рогановић Тијана

Пословна администрација и комуникација
117
09.25 3. 10.10

Боснић Елвира

120
10.30 4. 11.15

Кекић Снежана

Математика
109
11.20 5. 12.05

Тадић Ђурђина

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
108
12.10 6. 12.55

Аврамовић Сања

Енглески језик
104
13.00 7. 13.45

Перовић Наташа

Основе саобраћаја и транспорта
130