СВЕ
Одјељења
Ia
Ib
1a
1b
I1
IIa
IIb
2a
2b
II1
IIIa
IIIb
3a
3b
III1
IVa
IVb
4a
4b
IV1
Професори
Аврамовић Сања
Адровић Фикрета
Балић Стефан
Беговић Лидија
Благојевић Весна
Боснић Елвира
Ботица Вељко
Ботица Дарко
Брковић Зоран
Вујовић Витомир
Вукашиновић Аљоша
Вукотић Иван
Гобовић Јелена
Гопчевић Слађана
Готесгребер Жељко
Гринер Ненад
Дудић Саулачић Марија
Ђуровић Блажо
Ерић Младен
Живковић Младен
Звицер Вељко
Идризовић Горан
Јелисавац Милодраг
Јовановић Александра
Јокић Гојко
Кекић Јована
Кекић Снежана
Кикановић Светлана
Килибарда Мирослав
Ковачевић Бранислав
Кордић Ивица
Лакчевић Мира
Лалошевић Јасмина
Лесјак Јелена
Ломпар Никола
Масловски Борис
Матковић Милан
Милиновић Боривоје
Миловић Јован
Милошевић Марија
Мирановић Ристо
Мишевић Ивица
Мршуља Јован
Мршуља Маја
Ненезић Марко
Никитовић Ивана
Николић Катија
Николић Марија
Николић Тања
Никчевић Јелена
Павловић Фридерика
Пејаковић Жељко
Пејовић Зоран
Пејчиновић Биљана
Перовић Наташа
Перуђини Антонио
Петровић Ивона
Петровић Илија
Петровић Ратко
Петровић-Његош Биљана
Поповић Александра
Раденовић Данко
Радњић Живка
Радовић Богдан
Радовић Жарко
Радоман Милош
Рајман Славица
Рогановић Тијана
Саулачић Балдо
Саулачић Ломпар Мартина
Сјеклоћа Јованка
Смоловић Божана
Сошић-Бошковић Жана
Станковић Драгана
Стијеповић Радојица
Стојановић Наташа
Стругар Милош
Сундечић Маријана
Сучевић Сњежана
Тадић Ђурђина
Тодоровић Зоран
Тодоровић Ненад
Уљаревић Василије
Франић Драгана
Франовић Милан
Црвелин Марио
Човић Милица
Чолан Љиљана
1a распоред
◀
од 05.12.2022 до 11.12.2022
▶
Иди на тренутно
Понедјељак
07.45
1.
08.30
Никчевић Јелена
Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
108
08.35
2.
09.20
Радовић Богдан
Теорија брода
119
09.25
3.
10.10
Ђуровић Блажо
105
10.30
4.
11.15
Станковић Драгана
Математика
101
11.20
5.
12.05
Аврамовић Сања
Енглески језик
104
12.10
6.
12.55
Група 1
Ђуровић Блажо
111
Група 2
Стругар Милош
Информатика
110
13.00
7.
13.45
Група 1
Ђуровић Блажо
111
Група 2
Стругар Милош
Информатика
110
Уторак
07.45
1.
08.30
Радоман Милош
Физичко васпитање
SALA
08.35
2.
09.20
Станковић Драгана
Математика
101
09.25
3.
10.10
Матковић Милан
Техничка механика I
105
10.30
4.
11.15
Ђуровић Блажо
105
11.20
5.
12.05
Вујовић Витомир
Основе машинства
131
12.10
6.
12.55
Вујовић Витомир
Основе машинства
131
13.00
7.
13.45
Сриједа
07.45
1.
08.30
Гобовић Јелена
Географија
115
08.35
2.
09.20
Група 1
Франовић Милан
Спорт I
SALA
Група 2
Човић Милица
Спорт I
SALA
09.25
3.
10.10
Група 1
Франовић Милан
Спорт I
SALA
Група 2
Човић Милица
Спорт I
SALA
10.30
4.
11.15
Лесјак Јелена
Физика
108
11.20
5.
12.05
Радовић Богдан
Теорија брода
119
12.10
6.
12.55
Никчевић Јелена
Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
103
13.00
7.
13.45
Четвртак
07.45
1.
08.30
Лесјак Јелена
Физика
108
08.35
2.
09.20
Никчевић Јелена
Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
131
09.25
3.
10.10
Аврамовић Сања
Енглески језик
104
10.30
4.
11.15
Гобовић Јелена
Географија
115
11.20
5.
12.05
Радовић Богдан
Теорија брода
119
12.10
6.
12.55
Радоман Милош
Физичко васпитање
SALA
13.00
7.
13.45
Петак
07.45
1.
08.30
Радовић Жарко
Бродска електротехника, електроника и аутоматика I
106
08.35
2.
09.20
Матковић Милан
Техничка механика I
116
09.25
3.
10.10
Вујовић Витомир
Основе машинства
131
10.30
4.
11.15
Вујовић Витомир
Основе машинства
131
11.20
5.
12.05
Аврамовић Сања
Енглески језик
104
12.10
6.
12.55
Станковић Драгана
Математика
101
Промјене у овој седмици: 0. Кликни да видиш.