1b распоред

од 25.09.2023 до 01.10.2023

Иди на тренутно

Понедјељак

07.45 1. 08.30

Ђуровић Блажо

Бродска електротехника, електроника и аутоматика I
105
08.35 2. 09.20

Радњић Живка

Енглески језик
112
09.25 3. 10.10

Гобовић Јелена

Географија
115
10.30 4. 11.15

Пејовић Зоран

Физичко васпитање
SALA
11.20 5. 12.05

Вукашиновић Аљоша

Математика
106
12.10 6. 12.55

Никитовић Ивана

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
112
13.00 7. 13.45

Уторак

07.45 1. 08.30

Вукашиновић Аљоша

Математика
105
08.35 2. 09.20

Матковић Милан

Техничка механика I
105
09.25 3. 10.10

Вујовић Витомир

Основе машинства
131
10.30 4. 11.15

Вујовић Витомир

Основе машинства
131
11.20 5. 12.05

Радовић Богдан

Теорија брода
119
12.10 6. 12.55

Лесјак Јелена

Физика
108
13.00 7. 13.45

Сриједа

07.45 1. 08.30

Никитовић Ивана

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
108
08.35 2. 09.20

Гобовић Јелена

Географија
115
09.25 3. 10.10
Група 1

Стојановић Наташа

Информатика
110
Група 2

Сучевић Сњежана

Спорт I
TERETANA
10.30 4. 11.15
Група 1

Стојановић Наташа

Информатика
110
Група 2

Сучевић Сњежана

Спорт I
TERETANA
11.20 5. 12.05
Група 1

Човић Милица

Спорт I
TERETANA
Група 2

Стојановић Наташа

Информатика
110
12.10 6. 12.55
Група 1

Човић Милица

Спорт I
TERETANA
Група 2

Стојановић Наташа

Информатика
110
13.00 7. 13.45

Вукашиновић Аљоша

Математика
101

Четвртак

07.45 1. 08.30

Радовић Богдан

Теорија брода
119
08.35 2. 09.20

Радњић Живка

Енглески језик
112
09.25 3. 10.10

Пејовић Зоран

Физичко васпитање
SALA
10.30 4. 11.15

Лесјак Јелена

Физика
108
11.20 5. 12.05

Никитовић Ивана

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
130
12.10 6. 12.55

Ђуровић Блажо

Бродска електротехника, електроника и аутоматика I
108
13.00 7. 13.45

Петак

07.45 1. 08.30

Радњић Живка

Енглески језик
112
08.35 2. 09.20

Радовић Богдан

Теорија брода
119
09.25 3. 10.10

Матковић Милан

Техничка механика I
116
10.30 4. 11.15

Радовић Жарко

Бродска електротехника, електроника и аутоматика I
108
11.20 5. 12.05
Група 1

Мирановић Ристо

Основе машинства
Radionica
Група 2

Гринер Ненад

Radionica
12.10 6. 12.55
Група 1

Мирановић Ристо

Основе машинства
Radionica
Група 2

Гринер Ненад

Radionica
13.00 7. 13.45
Група 1

Мирановић Ристо

Основе машинства
Radionica
Група 2

Гринер Ненад

Radionica