СВЕ
Одјељења
Ia
Ib
1a
1b
I1
IIa
IIb
2a
2b
II1
IIIa
IIIb
3a
3b
III1
IVa
IVb
4a
4b
IV1
Професори
Аврамовић Сања
Адровић Фикрета
Балић Стефан
Беговић Лидија
Благојевић Весна
Боснић Елвира
Ботица Вељко
Ботица Дарко
Брковић Зоран
Вујовић Витомир
Вукашиновић Аљоша
Вукотић Иван
Гобовић Јелена
Гопчевић Слађана
Готесгребер Жељко
Гринер Ненад
Дудић Саулачић Марија
Ђуровић Блажо
Ерић Младен
Живковић Младен
Звицер Вељко
Идризовић Горан
Јелисавац Милодраг
Јовановић Александра
Јокић Гојко
Кекић Јована
Кекић Снежана
Кикановић Светлана
Килибарда Мирослав
Ковачевић Бранислав
Кордић Ивица
Лакчевић Мира
Лалошевић Јасмина
Лесјак Јелена
Ломпар Никола
Масловски Борис
Матковић Милан
Милиновић Боривоје
Миловић Јован
Милошевић Марија
Мирановић Ристо
Мишевић Ивица
Мршуља Јован
Мршуља Маја
Ненезић Марко
Никитовић Ивана
Николић Катија
Николић Марија
Николић Тања
Никчевић Јелена
Павловић Фридерика
Пејаковић Жељко
Пејовић Зоран
Пејчиновић Биљана
Перовић Наташа
Перуђини Антонио
Петровић Ивона
Петровић Илија
Петровић Ратко
Петровић-Његош Биљана
Поповић Александра
Раденовић Данко
Радњић Живка
Радовић Богдан
Радовић Жарко
Радоман Милош
Рајман Славица
Рогановић Тијана
Саулачић Балдо
Саулачић Ломпар Мартина
Сјеклоћа Јованка
Смоловић Божана
Сошић-Бошковић Жана
Станковић Драгана
Стијеповић Радојица
Стојановић Наташа
Стругар Милош
Сундечић Маријана
Сучевић Сњежана
Тадић Ђурђина
Тодоровић Зоран
Тодоровић Ненад
Уљаревић Василије
Франић Драгана
Франовић Милан
Црвелин Марио
Човић Милица
Чолан Љиљана
3a распоред
◀
од 05.12.2022 до 11.12.2022
▶
Иди на тренутно
Понедјељак
13.50
8.
14.35
Јокић Гојко
105
14.40
9.
15.25
Јокић Гојко
105
15.45
10.
16.30
Јокић Гојко
105
16.35
11.
17.20
Јокић Гојко
105
17.25
12.
18.10
Мишевић Ивица
Мотори СУС I
106
18.15
13.
19.00
Мишевић Ивица
Мотори СУС I
106
Уторак
07.45
1.
08.30
Живковић Младен
Социологија
130
08.35
2.
09.20
Група 1
Павловић Фридерика
Енглески језик у бродомашинству I
109a
Група 2
Радоман Милош
Спорт III
SALA
09.25
3.
10.10
Група 1
Ботица Вељко
Спорт III
TERETANA
Група 2
Радоман Милош
Спорт III
SALA
10.30
4.
11.15
Група 1
Ботица Вељко
Спорт III
TERETANA
Група 2
Павловић Фридерика
Енглески језик у бродомашинству I
109a
11.20
5.
12.05
Мишевић Ивица
Мотори СУС I
106
12.10
6.
12.55
Вукашиновић Аљоша
Математика
101
13.00
7.
13.45
Сриједа
07.45
1.
08.30
Живковић Младен
Социологија
106
08.35
2.
09.20
Јокић Гојко
105
09.25
3.
10.10
Лакчевић Мира
Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
103
10.30
4.
11.15
Јокић Гојко
105
11.20
5.
12.05
Мршуља Маја
Енглески језик
104
12.10
6.
12.55
Радовић Жарко
Бродски котлови и парне турбине
131
13.00
7.
13.45
Радовић Жарко
Бродски котлови и парне турбине
131
Четвртак
07.45
1.
08.30
Мршуља Маја
Енглески језик
104
08.35
2.
09.20
Вукашиновић Аљоша
Математика
109
09.25
3.
10.10
Лакчевић Мира
Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
103
10.30
4.
11.15
Пејовић Зоран
Физичко васпитање
SALA
11.20
5.
12.05
Павловић Фридерика
Енглески језик у бродомашинству I
112
12.10
6.
12.55
Радовић Жарко
Бродски котлови и парне турбине
131
13.00
7.
13.45
Радовић Жарко
Бродски котлови и парне турбине
131
Петак
07.45
1.
08.30
Јокић Гојко
105
08.35
2.
09.20
Мршуља Маја
Енглески језик
112
09.25
3.
10.10
Јокић Гојко
105
10.30
4.
11.15
Лакчевић Мира
Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
103
11.20
5.
12.05
Пејовић Зоран
Физичко васпитање
SALA
12.10
6.
12.55
Вукашиновић Аљоша
Математика
120
Промјене у овој седмици: 0. Кликни да видиш.