IIIb распоред

од 11.09.2023 до 17.09.2023

Иди на тренутно

Понедјељак

07.45 1. 08.30

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116
08.35 2. 09.20

Никитовић Ивана

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
106
09.25 3. 10.10

Мршуља Јован

Поморско право I
118
10.30 4. 11.15

Кекић Снежана

Математика
109
11.20 5. 12.05

Живковић Младен

Социологија
105
12.10 6. 12.55

Мршуља Маја

Енглески језик
104
13.00 7. 13.45

Ненезић Марко

Навигација III
118

Уторак

07.45 1. 08.30
Група 1

Аврамовић Сања

Енглески језик у наутици I
109a
Група 2

Сучевић Сњежана

Спорт III
TERETANA
08.35 2. 09.20
Група 1

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116
Група 2

Сучевић Сњежана

Спорт III
TERETANA
09.25 3. 10.10
Група 1

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116
Група 2

Аврамовић Сања

Енглески језик у наутици I
109a
10.30 4. 11.15

Кекић Снежана

Математика
109
11.20 5. 12.05

Стијеповић Радојица

Поморство III
120
12.10 6. 12.55

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116
13.00 7. 13.45

Франовић Милан

Физичко васпитање
SALA

Сриједа

07.45 1. 08.30
Група 1

Сучевић Сњежана

Спорт III
TERETANA
Група 2

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
109b
08.35 2. 09.20
Група 1

Сучевић Сњежана

Спорт III
TERETANA
Група 2

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
109b
09.25 3. 10.10

Живковић Младен

Социологија
106
10.30 4. 11.15

Кекић Снежана

Математика
109
11.20 5. 12.05

Стијеповић Радојица

Поморство III
120
12.10 6. 12.55

Никитовић Ивана

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
118
13.00 7. 13.45

Мршуља Маја

Енглески језик
104

Четвртак

07.45 1. 08.30

Стијеповић Радојица

Поморство III
120
08.35 2. 09.20

Мршуља Јован

Поморско право I
118
09.25 3. 10.10

Франовић Милан

Физичко васпитање
SALA
10.30 4. 11.15

Аврамовић Сања

Енглески језик у наутици I
104
11.20 5. 12.05

Мршуља Маја

Енглески језик
104
12.10 6. 12.55

Ненезић Марко

Навигација III
116
13.00 7. 13.45

Никитовић Ивана

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
130

Петак

13.50 8. 14.35
Група 1

Ненезић Марко

Навигација III
118
Група 2

Уљаревић Василије

Навигација III
120
14.40 9. 15.25
Група 1

Ненезић Марко

Навигација III
118
Група 2

Уљаревић Василије

Навигација III
120
15.45 10. 16.30

Стијеповић Радојица

Поморство III
120
16.35 11. 17.20

Ненезић Марко

Навигација III
118