1b распоред

од 26.02.2024 до 03.03.2024

Иди на тренутно

Понедјељак

07.45 1. 08.30

Вујовић Витомир

Основе машинства
131
08.35 2. 09.20

Радњић Живка

Енглески језик
112
09.25 3. 10.10

Гобовић Јелена

Географија
115
10.30 4. 11.15

Пејовић Зоран

Физичко васпитање
SALA
11.20 5. 12.05

Вукашиновић Аљоша

Математика
106
12.10 6. 12.55

Тадић Ђурђина

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
112
13.00 7. 13.45

Уторак

07.45 1. 08.30

Вујовић Витомир

Основе машинства
131
08.35 2. 09.20

Матковић Милан

Техничка механика I
105
09.25 3. 10.10

Вукашиновић Аљоша

Математика
105
10.30 4. 11.15

Вујовић Витомир

Основе машинства
131
11.20 5. 12.05

Радовић Богдан

Теорија брода
119
12.10 6. 12.55

Лесјак Јелена

Физика
108
13.00 7. 13.45

Сриједа

07.45 1. 08.30

Тадић Ђурђина

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
108
08.35 2. 09.20

Гобовић Јелена

Географија
115
09.25 3. 10.10
Група 1

Стојановић Наташа

Информатика
110
Група 2

Сучевић Сњежана

Спорт I
TERETANA
10.30 4. 11.15
Група 1

Стојановић Наташа

Информатика
110
Група 2

Сучевић Сњежана

Спорт I
TERETANA
11.20 5. 12.05
Група 1

Човић Милица

Спорт I
TERETANA
Група 2

Стојановић Наташа

Информатика
110
12.10 6. 12.55
Група 1

Човић Милица

Спорт I
TERETANA
Група 2

Стојановић Наташа

Информатика
110
13.00 7. 13.45

Вукашиновић Аљоша

Математика
101

Четвртак

07.45 1. 08.30

Радовић Богдан

Теорија брода
119
08.35 2. 09.20

Радњић Живка

Енглески језик
112
09.25 3. 10.10

Пејовић Зоран

Физичко васпитање
SALA
10.30 4. 11.15

Лесјак Јелена

Физика
108
11.20 5. 12.05

Тадић Ђурђина

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
130
12.10 6. 12.55

Матковић Милан

Техничка механика I
108
13.00 7. 13.45
ДАНАС

Петак

07.45 1. 08.30

Радњић Живка

Енглески језик
112
08.35 2. 09.20

Радовић Богдан

Теорија брода
119
09.25 3. 10.10

Вујовић Витомир

Основе машинства
131
10.30 4. 11.15

Вујовић Витомир

Основе машинства
131
11.20 5. 12.05
Група 1

Гринер Ненад

Radionica
Група 2

Балић Стефан

Бродска електротехника, електроника и аутоматика I
Radionica
12.10 6. 12.55
Група 1

Гринер Ненад

Radionica
Група 2

Балић Стефан

Бродска електротехника, електроника и аутоматика I
Radionica
13.00 7. 13.45
Група 1

Гринер Ненад

Radionica
Група 2

Балић Стефан

Бродска електротехника, електроника и аутоматика I
Radionica