2a распоред

од 15.04.2024 до 21.04.2024

Иди на тренутно
ДАНАС

Понедјељак

07.45 1. 08.30

Франовић Милан

Физичко васпитање
SALA
08.35 2. 09.20

Петровић Ратко

105
09.25 3. 10.10
Група 1

Ђуровић Блажо

Бродска електротехника, електроника и аутоматика II
111
Група 2

Гринер Ненад

Radionica
10.30 4. 11.15
Група 1

Гринер Ненад

Radionica
Група 2

Ђуровић Блажо

Бродска електротехника, електроника и аутоматика II
111
11.20 5. 12.05

Лесјак Јелена

Физика
108
12.10 6. 12.55

Никитовић Ивана

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
105
13.00 7. 13.45

Уторак

07.45 1. 08.30

Петровић Ратко

106
08.35 2. 09.20

Кекић Снежана

Математика
109
09.25 3. 10.10

Лесјак Јелена

Физика
108
10.30 4. 11.15

Радњић Живка

Енглески језик
112
11.20 5. 12.05

Ђуровић Блажо

Бродска електротехника, електроника и аутоматика II
105
12.10 6. 12.55

Никитовић Ивана

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
112
13.00 7. 13.45

Сриједа

07.45 1. 08.30

Радњић Живка

Енглески језик
112
08.35 2. 09.20

Кекић Снежана

Математика
109
09.25 3. 10.10

Ђуровић Блажо

Бродска електротехника, електроника и аутоматика II
131
10.30 4. 11.15
Група 1

Стругар Милош

Информатика
111
Група 2

Ботица Вељко

Спорт II
SALA
11.20 5. 12.05
Група 1

Стругар Милош

Информатика
111
Група 2

Ботица Вељко

Спорт II
SALA
12.10 6. 12.55
Група 1

Ботица Вељко

Спорт II
SALA
Група 2

Стругар Милош

Информатика
111
13.00 7. 13.45
Група 1

Ботица Вељко

Спорт II
SALA
Група 2

Стругар Милош

Информатика
111

Четвртак

13.50 8. 14.35

Петровић Ратко

131
14.40 9. 15.25

Вујовић Витомир

131
15.45 10. 16.30
Група 1

Вујовић Витомир

Radionica
Група 2

Гринер Ненад

Radionica
16.35 11. 17.20
Група 1

Вујовић Витомир

Radionica
Група 2

Гринер Ненад

Radionica
17.25 12. 18.10
Група 1

Вујовић Витомир

Radionica
Група 2

Гринер Ненад

Radionica
18.15 13. 19.00
Група 1

Вујовић Витомир

Radionica
Група 2

Гринер Ненад

Radionica

Петак

07.45 1. 08.30

Петровић Ратко

131
08.35 2. 09.20

Петровић Ратко

115
09.25 3. 10.10

Кекић Снежана

Математика
109
10.30 4. 11.15

Радњић Живка

Енглески језик
112
11.20 5. 12.05

Петровић Ратко

116
12.10 6. 12.55

Никитовић Ивана

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
108
13.00 7. 13.45

Франовић Милан

Физичко васпитање
SALA