IIIb распоред

од 28.11.2022 до 04.12.2022

Иди на тренутно

Понедјељак

07.45 1. 08.30

Пејовић Зоран

Физичко васпитање
SALA
08.35 2. 09.20

Стијеповић Радојица

Поморство III
120
09.25 3. 10.10

Мршуља Јован

Поморско право I
118
10.30 4. 11.15

Лалошевић Јасмина

Енглески језик
119
11.20 5. 12.05

Лакчевић Мира

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
103
12.10 6. 12.55

Живковић Младен

106
13.00 7. 13.45

Уторак

07.45 1. 08.30

Вукашиновић Аљоша

Математика
103
08.35 2. 09.20

Стијеповић Радојица

Поморство III
120
09.25 3. 10.10

Идризовић Горан

Навигација III
116
10.30 4. 11.15

Мршуља Маја

Енглески језик у наутици I
112
11.20 5. 12.05

Лакчевић Мира

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
103
12.10 6. 12.55

Лалошевић Јасмина

Енглески језик
104
13.00 7. 13.45

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116

Сриједа

07.45 1. 08.30

Вукашиновић Аљоша

Математика
106
08.35 2. 09.20

Пејовић Зоран

Физичко васпитање
SALA
09.25 3. 10.10

Лалошевић Јасмина

Енглески језик
104
10.30 4. 11.15

Лакчевић Мира

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
103
11.20 5. 12.05

Живковић Младен

104
12.10 6. 12.55

Стијеповић Радојица

Поморство III
120
13.00 7. 13.45

Четвртак

07.45 1. 08.30

Вукашиновић Аљоша

Математика
131
08.35 2. 09.20

Мршуља Јован

Поморско право I
118
09.25 3. 10.10
Група 1

Мршуља Маја

Енглески језик у наутици I
109a
Група 2

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116
10.30 4. 11.15
Група 1

Сучевић Сњежана

Спорт III
TERETANA
Група 2

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116
11.20 5. 12.05
Група 1

Сучевић Сњежана

Спорт III
TERETANA
Група 2

Мршуља Маја

Енглески језик у наутици I
109a
12.10 6. 12.55

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116
13.00 7. 13.45

Идризовић Горан

Навигација III
118

Петак

13.50 8. 14.35

Стијеповић Радојица

Поморство III
120
14.40 9. 15.25

Идризовић Горан

Навигација III
118
15.45 10. 16.30
Група 1

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116
Група 2

Сучевић Сњежана

Спорт III
TERETANA
16.35 11. 17.20
Група 1

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116
Група 2

Сучевић Сњежана

Спорт III
TERETANA
17.25 12. 18.10
Група 1

Идризовић Горан

Навигација III
118
Група 2

Кордић Ивица

Навигација III
120
18.15 13. 19.00
Група 1

Идризовић Горан

Навигација III
118
Група 2

Кордић Ивица

Навигација III
120