3a распоред

од 28.11.2022 до 04.12.2022

Иди на тренутно

Понедјељак

13.50 8. 14.35
Група 1

Мирановић Ристо

Radionica
Група 2

Балић Стефан

Radionica
14.40 9. 15.25
Група 1

Мирановић Ристо

Radionica
Група 2

Балић Стефан

Radionica
15.45 10. 16.30
Група 1

Мирановић Ристо

Radionica
Група 2

Балић Стефан

Radionica
16.35 11. 17.20
Група 1

Мирановић Ристо

Radionica
Група 2

Балић Стефан

Radionica
17.25 12. 18.10

Јокић Гојко

106
18.15 13. 19.00

Јокић Гојко

106

Уторак

07.45 1. 08.30

Живковић Младен

Социологија
130
08.35 2. 09.20

Вукашиновић Аљоша

103
09.25 3. 10.10

Лакчевић Мира

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
103
10.30 4. 11.15

Лалошевић Јасмина

116
11.20 5. 12.05

Франовић Милан

Физичко васпитање
SALA
12.10 6. 12.55

Мишевић Ивица

Мотори СУС I
106
13.00 7. 13.45

Сриједа

07.45 1. 08.30

Јокић Гојко

105
08.35 2. 09.20

Јокић Гојко

105
09.25 3. 10.10

Јокић Гојко

105
10.30 4. 11.15

Вукашиновић Аљоша

106
11.20 5. 12.05

Лакчевић Мира

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
103
12.10 6. 12.55

Радовић Жарко

Бродски котлови и парне турбине
131
13.00 7. 13.45

Радовић Жарко

Бродски котлови и парне турбине
131

Четвртак

07.45 1. 08.30

Живковић Младен

Социологија
117
08.35 2. 09.20

Лакчевић Мира

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
103
09.25 3. 10.10

Вукашиновић Аљоша

131
10.30 4. 11.15

Лалошевић Јасмина

108
11.20 5. 12.05

Лалошевић Јасмина

106
12.10 6. 12.55
Група 1

Радовић Жарко

Бродски котлови и парне турбине
Radionica
Група 2

Гринер Ненад

Бродски котлови и парне турбине
Radionica
13.00 7. 13.45
Група 1

Радовић Жарко

Бродски котлови и парне турбине
Radionica
Група 2

Гринер Ненад

Бродски котлови и парне турбине
Radionica

Петак

07.45 1. 08.30

Јокић Гојко

105
08.35 2. 09.20

Лалошевић Јасмина

105
09.25 3. 10.10
Група 1

Лалошевић Јасмина

109b
Група 2

Франовић Милан

Физичко васпитање
SALA
10.30 4. 11.15
Група 1

Радоман Милош

Спорт III
TERETANA
Група 2

Франовић Милан

Физичко васпитање
SALA
11.20 5. 12.05
Група 1

Радоман Милош

Спорт III
TERETANA
Група 2

Лалошевић Јасмина

109b
12.10 6. 12.55

Франовић Милан

Физичко васпитање
SALA