IIa распоред

од 28.11.2022 до 04.12.2022

Иди на тренутно

Понедјељак

13.50 8. 14.35

Ботица Вељко

Физичко васпитање
SALA
14.40 9. 15.25

Ботица Вељко

Физичко васпитање
SALA
15.45 10. 16.30

Тодоровић Ненад

Медицина за поморце
118
16.35 11. 17.20

Тодоровић Ненад

Медицина за поморце
118
17.25 12. 18.10
Група 1

Ботица Дарко

Поморство II
119
Група 2

Готесгребер Жељко

Поморство II
120
18.15 13. 19.00
Група 1

Ботица Дарко

Поморство II
119
Група 2

Готесгребер Жељко

Поморство II
120

Уторак

07.45 1. 08.30

Радовић Богдан

119
08.35 2. 09.20

Лесјак Јелена

108
09.25 3. 10.10

Радовић Богдан

119
10.30 4. 11.15
Група 1

Мршуља Јован

Навигација II
109a
Група 2

Перановић Никола

Навигација II
109b
11.20 5. 12.05
Група 1

Мршуља Јован

Навигација II
109a
Група 2

Перановић Никола

Навигација II
109b
12.10 6. 12.55

Кекић Снежана

Математика
109
13.00 7. 13.45

Лакчевић Мира

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
103

Сриједа

07.45 1. 08.30

Лакчевић Мира

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
103
08.35 2. 09.20

Радовић Богдан

119
09.25 3. 10.10

Кекић Снежана

Математика
109
10.30 4. 11.15

Лесјак Јелена

108
11.20 5. 12.05

Павловић Фридерика

Енглески језик
112
12.10 6. 12.55

Идризовић Горан

Навигација II
118
13.00 7. 13.45

Четвртак

07.45 1. 08.30

Лесјак Јелена

108
08.35 2. 09.20

Лесјак Јелена

108
09.25 3. 10.10

Лакчевић Мира

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
103
10.30 4. 11.15

Идризовић Горан

Навигација II
118
11.20 5. 12.05

Павловић Фридерика

Енглески језик
130
12.10 6. 12.55

Идризовић Горан

Навигација II
118
13.00 7. 13.45

Петак

07.45 1. 08.30

Павловић Фридерика

Енглески језик
104
08.35 2. 09.20

Кекић Снежана

Математика
109
09.25 3. 10.10

Радовић Богдан

119
10.30 4. 11.15
Група 1

Стојановић Наташа

Информатика
110
Група 2

Стругар Милош

Информатика
111
11.20 5. 12.05
Група 1

Стојановић Наташа

Информатика
110
Група 2

Стругар Милош

Информатика
111
12.10 6. 12.55
Група 1

Радоман Милош

Спорт II
TERETANA
Група 2

Пејовић Зоран

SALA
13.00 7. 13.45
Група 1

Радоман Милош

Спорт II
TERETANA
Група 2

Пејовић Зоран

SALA