IIIa распоред

од 26.02.2024 до 03.03.2024

Иди на тренутно

Понедјељак

07.45 1. 08.30

Мршуља Јован

Поморско право I
118
08.35 2. 09.20

Лакчевић Мира

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
103
09.25 3. 10.10

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116
10.30 4. 11.15
Група 1

Павловић Фридерика

109a
Група 2

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116
11.20 5. 12.05
Група 1

Радоман Милош

SALA
Група 2

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116
12.10 6. 12.55
Група 1

Радоман Милош

SALA
Група 2

Павловић Фридерика

109a
13.00 7. 13.45

Радоман Милош

SALA

Уторак

07.45 1. 08.30

Стијеповић Радојица

Поморство III
120
08.35 2. 09.20

Ненезић Марко

Навигација III
119
09.25 3. 10.10

Живковић Младен

Социологија
130
10.30 4. 11.15

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116
11.20 5. 12.05

Кекић Снежана

Математика
109
12.10 6. 12.55

Лакчевић Мира

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
103
13.00 7. 13.45

Павловић Фридерика

104

Сриједа

07.45 1. 08.30

Радоман Милош

SALA
08.35 2. 09.20

Живковић Младен

Социологија
106
09.25 3. 10.10

Мршуља Јован

Поморско право I
118
10.30 4. 11.15

Стијеповић Радојица

Поморство III
120
11.20 5. 12.05

Кекић Снежана

Математика
109
12.10 6. 12.55

Павловић Фридерика

112
13.00 7. 13.45

Павловић Фридерика

112

Четвртак

07.45 1. 08.30

Ненезић Марко

Навигација III
115
08.35 2. 09.20
Група 1

Ненезић Марко

Навигација III
116
Група 2

Идризовић Горан

Навигација III
106
09.25 3. 10.10
Група 1

Ненезић Марко

Навигација III
116
Група 2

Идризовић Горан

Навигација III
106
10.30 4. 11.15

Лакчевић Мира

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
103
11.20 5. 12.05

Стијеповић Радојица

Поморство III
120
12.10 6. 12.55

Кекић Снежана

Математика
109
13.00 7. 13.45

Павловић Фридерика

112
ДАНАС

Петак

13.50 8. 14.35
Група 1

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116
Група 2

Човић Милица

Спорт III
TERETANA
14.40 9. 15.25
Група 1

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116
Група 2

Човић Милица

Спорт III
TERETANA
15.45 10. 16.30

Ненезић Марко

Навигација III
118
16.35 11. 17.20

Стијеповић Радојица

Поморство III
120