IIIa распоред

од 28.11.2022 до 04.12.2022

Иди на тренутно

Понедјељак

07.45 1. 08.30

Стијеповић Радојица

Поморство III
120
08.35 2. 09.20

Пејовић Зоран

Физичко васпитање
SALA
09.25 3. 10.10

Аврамовић Сања

Енглески језик у наутици I
104
10.30 4. 11.15

Живковић Младен

Социологија
106
11.20 5. 12.05

Мршуља Јован

Поморско право I
118
12.10 6. 12.55

Вукашиновић Аљоша

Математика
109
13.00 7. 13.45

Павловић Фридерика

Енглески језик
106

Уторак

07.45 1. 08.30

Идризовић Горан

Навигација III
116
08.35 2. 09.20

Мршуља Јован

Поморско право I
118
09.25 3. 10.10

Стијеповић Радојица

Поморство III
120
10.30 4. 11.15

Франић Драгана

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
118
11.20 5. 12.05

Вукашиновић Аљоша

Математика
101
12.10 6. 12.55

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116
13.00 7. 13.45

Сриједа

07.45 1. 08.30

Франић Драгана

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
101
08.35 2. 09.20

Стијеповић Радојица

Поморство III
120
09.25 3. 10.10

Павловић Фридерика

Енглески језик
112
10.30 4. 11.15

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116
11.20 5. 12.05
Група 1

Аврамовић Сања

Енглески језик у наутици I
109a
Група 2

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
109b
12.10 6. 12.55
Група 1

Сучевић Сњежана

Спорт III
SALA
Група 2

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
109b
13.00 7. 13.45
Група 1

Сучевић Сњежана

Спорт III
SALA
Група 2

Аврамовић Сања

Енглески језик у наутици I
109a

Четвртак

07.45 1. 08.30

Пејовић Зоран

Физичко васпитање
SALA
08.35 2. 09.20

Павловић Фридерика

Енглески језик
104
09.25 3. 10.10

Франић Драгана

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
120
10.30 4. 11.15

Вукашиновић Аљоша

Математика
109
11.20 5. 12.05

Идризовић Горан

Навигација III
118
12.10 6. 12.55

Живковић Младен

Социологија
119
13.00 7. 13.45

Петак

13.50 8. 14.35

Идризовић Горан

Навигација III
118
14.40 9. 15.25

Стијеповић Радојица

Поморство III
120
15.45 10. 16.30
Група 1

Идризовић Горан

Навигација III
118
Група 2

Кордић Ивица

Навигација III
120
16.35 11. 17.20
Група 1

Идризовић Горан

Навигација III
118
Група 2

Кордић Ивица

Навигација III
120
17.25 12. 18.10
Група 1

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116
Група 2

Сучевић Сњежана

Спорт III
TERETANA
18.15 13. 19.00
Група 1

Николић Катија

Сигурност и безбједност на мору
116
Група 2

Сучевић Сњежана

Спорт III
TERETANA