IVb распоред

од 26.02.2024 до 03.03.2024

Иди на тренутно

Понедјељак

07.45 1. 08.30
Група 1

Ерић Младен

120
Група 2

Стијеповић Радојица

SIMULATOR
08.35 2. 09.20
Група 1

Ерић Младен

120
Група 2

Стијеповић Радојица

SIMULATOR
09.25 3. 10.10
Група 1

Ерић Младен

120
Група 2

Стијеповић Радојица

SIMULATOR
10.30 4. 11.15
Група 1

Мршуља Маја

Енглески језик у наутици II
N1
Група 2

Ерић Младен

SIMULATOR
11.20 5. 12.05
Група 1

Мршуља Јован

Маневрисање бродом
118
Група 2

Мршуља Маја

Енглески језик у наутици II
N1
12.10 6. 12.55

Дудић Саулачић Марија

Поморско право II
119
13.00 7. 13.45

Уторак

07.45 1. 08.30

Пејовић Зоран

Физичко васпитање
SALA
08.35 2. 09.20

Мршуља Јован

Маневрисање бродом
118
09.25 3. 10.10

Стијеповић Радојица

120
10.30 4. 11.15

Лалошевић Јасмина

Енглески језик
117
11.20 5. 12.05

Мршуља Маја

Енглески језик у наутици II
115
12.10 6. 12.55

Ерић Младен

118
13.00 7. 13.45

Вукашиновић Аљоша

Математика
101

Сриједа

07.45 1. 08.30

Лакчевић Мира

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
103
08.35 2. 09.20

Мршуља Јован

Маневрисање бродом
118
09.25 3. 10.10

Дудић Саулачић Марија

Поморско право II
108
10.30 4. 11.15

Вукашиновић Аљоша

Математика
115
11.20 5. 12.05

Лалошевић Јасмина

Енглески језик
131
12.10 6. 12.55

Пејовић Зоран

Физичко васпитање
SALA
13.00 7. 13.45

Четвртак

07.45 1. 08.30

Мршуља Јован

Маневрисање бродом
118
08.35 2. 09.20

Лакчевић Мира

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
103
09.25 3. 10.10

Ерић Младен

117
10.30 4. 11.15

Стијеповић Радојица

120
11.20 5. 12.05

Лалошевић Јасмина

Енглески језик
105
12.10 6. 12.55

Дудић Саулачић Марија

Поморско право II
118
13.00 7. 13.45
ДАНАС

Петак

07.45 1. 08.30
Група 1

Ботица Вељко

Спорт IV
SALA
Група 2

Сучевић Сњежана

Спорт IV
TERETANA
08.35 2. 09.20
Група 1

Ботица Вељко

Спорт IV
SALA
Група 2

Сучевић Сњежана

Спорт IV
TERETANA
09.25 3. 10.10

Мршуља Јован

Маневрисање бродом
118
10.30 4. 11.15

Ерић Младен

119
11.20 5. 12.05

Лакчевић Мира

Црногорски-српски, босански, хрватски језик и књижевност
103
12.10 6. 12.55

Дудић Саулачић Марија

Поморско право II
118
13.00 7. 13.45

Вукашиновић Аљоша

Математика
120